Medlemsliste

Navn Medlemstype Nettsted
Aasen Sparebank Ordinært https://aasen-sparebank.no/privat
Andebu Sparebank Ordinært https://andebu-sparebank.no/privat
Aprila Bank ASA Ordinært https://aprila.no
Arendal og Omegns Sparekasse Ordinært https://sparekassa.no/privat
Askim og Spydeberg Sparebank Ordinært https://asbank.no/privat
Aurskog Sparebank Ordinært https://aurskog-sparebank.no/privat
BB-TF Bank Norge NUF Filial https://bbf.no
BNbank ASA Ordinært https://www.bnbank.no/
BRAbank ASA Ordinært https://brabank.no/
Bank Norwegian AS Ordinært https://www.banknorwegian.no/
Bank2 ASA Ordinært https://bank2.no/privat
Berg Sparebank Ordinært https://berg-sparebank.no/privat
Bien Sparebank ASA Ordinært https://bien.no/privat
Birkenes Sparebank Ordinært https://birkenes-sparebank.no/privat
Bjugn Sparebank Ordinært https://bjugn-sparebank.no/privat
Blaker Sparebank Ordinært https://blakersparebank.no/privat
BlueStep Bank AB, Filial Oslo Filial http://www.bluestep.no/
Cultura Sparebank Ordinært https://www.cultura.no/
DNB Bank ASA Ordinært https://www.dnb.no/
Danske Bank (Norsk filial av Danske Bank AS) Filial http://www.danskebank.no/nb-no/Privat/Pages/Privat.aspx
Drangedal Sparebank Ordinært https://drangedalsparebank.no/privat
Easybank ASA (tidl. Verdibanken ASA) Ordinært https://www.easybank.no
Eidsberg Sparebank Ordinært https://esbank.no/privat
Eika Kredittbank AS Ordinært https://eika.no/eika-alliansen/eikagruppen/tjenester/produktselskaper/eika-kredittbank
Etne Sparebank Ordinært https://etne-sparebank.no/
Etnedal Sparebank Ordinært https://etnedalsparebank.no/privat
Evje og Hornnes Sparebank Ordinært https://eh-sparebank.no/privat
Fana Sparebank Ordinært https://www.fanasparebank.no/
Flekkefjord Sparebank Ordinært https://flekkefjordsparebank.no/
Fornebu Sparebank Ordinært https://fornebubanken.no/privat
Gildeskål Sparebank Ordinært https://gildeskaal-sparebank.no/privat
Grong Sparebank Ordinært https://grong-sparebank.no/privat
Grue Sparebank Ordinært https://gruesparebank.no/privat
Haltdalen Sparebank Ordinært https://haltdalensparebank.no/privat
Handelsbanken (Norsk filial av Svenska Handelsbanken AB) Filial http://www.handelsbanken.no
Haugesund Sparebank Ordinært https://haugesund-sparebank.no/
Hegra Sparebank Ordinært https://hegrasparebank.no/privat
Helgeland Sparebank Ordinært https://www.hsb.no/privat/
Hemne Sparebank Ordinært https://hemnesparebank.no//privat
Hjartdal og Gransherad Sparebank Ordinært https://hjartdalbanken.no/privat
Hjelmeland Sparebank Ordinært https://hjelmeland-sparebank.no/privat
Høland og Setskog Sparebank Ordinært https://hsbank.no/privat
Instabank ASA Ordinært https://instabank.no/
Jernbanepersonalets Sparebank Ordinært https://jbf.no/
Jæren Sparebank Ordinært https://jaerensparebank.no/privat
KLP Banken AS Ordinært https://www.klp.no/bank-og-lan/
Komplett Bank ASA Ordinært https://www.komplettbank.no/
Kraft Bank ASA Ordinært https://www.kraftbank.no
Kvinesdal Sparebank Ordinært https://kvinesdalsparebank.no/privat
Landkreditt Bank AS Ordinært https://www.landkredittbank.no/
Larvikbanken - din personlige sparebank Ordinært https://larvikbanken.no
Lillesands Sparebank Ordinært https://lillesands-sparebank.no/
Lillestrøm Sparebank Ordinært https://lillestrombanken.no/privat
Luster Sparebank Ordinært https://luster-sparebank.no/
Maritime & Merchant Bank ASA Ordinært https://www.mmbank.no
Marker Sparebank Ordinært https://marker-sparebank.no/privat
Melhus Sparebank Ordinært https://melhusbanken.no/privat
MyBank ASA Ordinært http://mybank.no/
Nidaros Sparebank Ordinært https://www.nidaros-sparebank.no
Nordea Bank Abp, filial i Norge Filial http://www.nordea.no/
Nordea Direct Bank ASA Ordinært https://www.direct.nordea.no/
Nordic Corporate Bank ASA Ordinært https://www.ncbank.no/
Nordnet Bank (filial av Nordnet Bank AB)    Filial https://www.nordnet.no/mux/web/nordnet/index.html
Næringsbanken ASA Ordinært https://www.naeringsbanken.no/
OBOSBanken AS Ordinært https://bank.obos.no/
Odal Sparebank Ordinært https://odal-sparebank.no/privat
Opdals Sparebank Ordinært https://oppdalsbanken.no/privat
Optin Bank ASA Ordinært https://www.optinbank.no
Orkla Sparebank Ordinært https://orklasparebank.no/
Pareto Bank ASA  Ordinært https://paretobank.no/
Resurs Bank AB, NUF Filial https://www.resursbank.no/
Rindal Sparebank Ordinært https://rindalsbanken.no/privat
Romsdal Sparebank Ordinært https://bfh.no/privat
Rørosbanken Røros Sparebank Ordinært https://rorosbanken.no/privat
Safe Deposit Bank of Norway AS Ordinært http://www.sdbn.com/
Sandnes Sparebank Ordinært https://www.sandnes-sparebank.no/
Santander Consumer Bank AS Ordinært https://www.santanderconsumer.no/
Sbanken ASA Ordinært https://sbanken.no/
Selbu Sparebank Ordinært https://selbusparebank.no/
Skagerrak Sparebank Ordinært https://skagerraksparebank.no/
Skandinaviska Enskilda Banken AB Oslofilialen  Filial http://seb.no/
Skudenes & Aakra Sparebank Ordinært https://skudeaakra.no/
Skue Sparebank Ordinært https://skuesparebank.no/privat
Sogn Sparebank Ordinært https://sognsparebank.no
Soknedal Sparebank Ordinært https://soknedal-sparebank.no/
SpareBank 1 BV Ordinært https://www.sparebank1.no/bv/privat.html
SpareBank 1 Gudbrandsdal Ordinært https://www.sparebank1.no/gudbrandsdal/privat.html
SpareBank 1 Hallingdal Valdres Ordinært https://www.sparebank1.no/hallingdal/privat.html
SpareBank 1 Lom og Skjåk Ordinært https://www.sparebank1.no/lom-skjaak/privat.html
SpareBank 1 Modum Ordinært https://www.sparebank1.no/nb/modum/privat.html
SpareBank 1 Ringerike Hadeland Ordinært https://www.sparebank1.no/ringerike-hadeland/privat.html
SpareBank 1 SMN Ordinært https://www.sparebank1.no/smn/privat.html
SpareBank 1 SR-Bank ASA  Ordinært https://www.sparebank1.no/sr-bank/privat.html
SpareBank 1 Søre Sunnmøre Ordinært https://www.sparebank1.no/sore-sunnmore/privat.html
SpareBank 1 Østfold Akershus Ordinært https://www.sparebank1.no/ostfold-akershus/privat.html
SpareBank 1 Nord-Norge Ordinært https://www.sparebank1.no/nord-norge/privat.html
SpareBank 1 NordVest Ordinært https://www.sparebank1.no/nordvest/privat.html
Sparebank 1 Østlandet Ordinært https://www.sparebank1.no/ostlandet/privat.html
Sparebank 68 grader Nord Ordinært https://68nord.no/
Sparebanken DIN Ordinært https://sparebankendin.no/privat
Sparebanken Møre Ordinært https://www.sbm.no/
Sparebanken Narvik Ordinært https://sn.no/privat
Sparebanken Sogn og Fjordane Ordinært https://www.ssf.no/
Sparebanken Sør Ordinært https://www.sor.no/
Sparebanken Telemark Ordinært https://www.sparebank1.no/telemark/privat.html
Sparebanken Vest Ordinært https://www.spv.no/
Sparebanken Øst Ordinært https://www.oest.no/
Spareskillingsbanken Ordinært https://spareskillingsbanken.no/
Stadsbygd Sparebank Ordinært https://stbank.no/privat
Storebrand Bank ASA Ordinært https://www.storebrand.no/privat/bank-og-lan
Strømmen Sparebank Ordinært https://strommensparebank.no/privat
Sunndal Sparebank Ordinært https://sunndal-sparebank.no/privat
Surnadal Sparebank Ordinært https://bank.no/privat
Swedbank i Norge (filial av Swedbank AB) Filial http://www.swedbank.no/#&panel1-1
Søgne og Greipstad Sparebank Ordinært https://sgsparebank.no/
Tinn Sparebank Ordinært https://tinnbank.no/privat
Tolga- Os Sparebank Ordinært https://tos.no/privat
Totens Sparebank Ordinært https://totenbanken.no/privat
Trøgstad Sparebank Ordinært https://tsbank.no/privat
Tysnes Sparebank Ordinært https://tysnes-sparebank.no/privat
Valdres Sparebank Ordinært https://valdressparebank.no/
Valle Sparebank Ordinært https://valle-sparebank.no/privat
Voss Sparebank Ordinært https://vossabanken.no/
Voss Veksel- og Landmandsbank ASA Ordinært https://vekselbanken.no/privat
Åfjord Sparebank Ordinært https://afjord-sparebank.no/privat
Ørland Sparebank Ordinært https://orland-sparebank.no/privat
Ørskog Sparebank Ordinært https://orskogsparebank.no/privat
Østre Agder Sparebank Ordinært https://oasparebank.no/

EFDI

IADI