List of members

Name Member type Office location Website
Aasen Sparebank Regular Nord-Trøndelag https://aasen-sparebank.no/privat
Andebu Sparebank Regular Vestfold https://andebu-sparebank.no/privat
Arendal og Omegns Sparekasse Regular Aust-Agder https://sparekassa.no/privat
Askim og Spydeberg Sparebank Regular Østfold https://asbank.no/privat
Aurland Sparebank Regular Sogn og Fjordane https://aurlandsparebank.no/privat
Aurskog Sparebank Regular Akershus https://aurskog-sparebank.no/privat
BNbank ASA Regular Sør-Trøndelag https://www.bnbank.no/
Bank 1 Oslo Akershus AS Regular Oslo https://www.sparebank1.no/oslo-akershus/privat.html
Bank Norwegian AS Regular Oslo https://www.banknorwegian.no/
Bank2 ASA Regular Oslo https://bank2.no/privat
Berg Sparebank Regular Østfold https://berg-sparebank.no/privat
Bien Sparebank ASA Regular Oslo https://bien.no/privat
Birkenes Sparebank Regular Aust-Agder https://birkenes-sparebank.no/privat
Bjugn Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://bjugn-sparebank.no/privat
Blaker Sparebank Regular Akershus https://blakersparebank.no/privat
BlueStep Bank AB, Filial Oslo Branch Oslo http://www.bluestep.no/
Bud, Fræna og Hustad Sparebank Regular Møre og Romsdal https://bfh.no/privat
Cultura Sparebank Regular Oslo https://www.cultura.no/
DNB Bank ASA Regular Oslo https://www.dnb.no/
Danske Bank (Norsk filial av Danske Bank AS) Branch Sør-Trøndelag http://www.danskebank.no/nb-no/Privat/Pages/Privat.aspx
Drangedal Sparebank Regular Telemark https://drangedalsparebank.no/privat
Easybank ASA (tidl. Verdibanken ASA) Regular Oslo https://www.easybank.no
Eidsberg Sparebank Regular Østfold https://esbank.no/privat
Eika Kredittbank AS Regular Oslo https://eika.no/om-oss/selskaper/produktselskaper/kredittbank
Etne Sparebank Regular Hordaland https://etne-sparebank.no/
Etnedal Sparebank Regular Oppland https://etnedalsparebank.no/privat
Evje og Hornnes Sparebank Regular Aust-Agder https://eh-sparebank.no/privat
Fana Sparebank Regular Hordaland https://www.fanasparebank.no/
Flekkefjord Sparebank Regular Vest-Agder https://flekkefjordsparebank.no/
Fornebu Sparebank Regular Bærum https://fornebubanken.no/privat
Gildeskål Sparebank Regular Nordland https://gildeskaal-sparebank.no/privat
Gjensidige Bank ASA Regular Oslo https://www.gjensidige.no/privat/
Gjerstad Sparebank Regular Aust-Agder https://gjerstad-sparebank.no/privat
Grong Sparebank Regular Nord-Trøndelag https://grong-sparebank.no/privat
Grue Sparebank Regular Hedmark https://gruesparebank.no/privat
Haltdalen Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://haltdalensparebank.no/privat
Handelsbanken (Norsk filial av Svenska Handelsbanken AB) Branch Oslo http://www.handelsbanken.no
Harstad Sparebank Regular Troms https://harstad-sparebank.no/privat
Haugesund Sparebank Regular Rogaland https://haugesund-sparebank.no/
Hegra Sparebank Regular Nord-Trøndelag https://hegrasparebank.no/privat
Helgeland Sparebank Regular Nordland https://www.hsb.no/privat/
Hemne Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://hemnesparebank.no//privat
Hjartdal og Gransherad Sparebank Regular Telemark https://hjartdalbanken.no/privat
Hjelmeland Sparebank Regular Rogaland https://hjelmeland-sparebank.no/privat
Høland og Setskog Sparebank Regular Akershus https://hsbank.no/privat
Hønefoss Sparebank Regular Buskerud https://honefossbank.no/privat
Indre Sogn Sparebank Regular Sogn og Fjordane https://indresognsparebank.no/privat
Instabank ASA Regular Oslo https://instabank.no/
Jernbanepersonalets Sparebank Regular Oslo https://jernbanebanken.no/privat
Jæren Sparebank Regular Rogaland https://jaerensparebank.no/privat
KLP Banken AS Regular Trondheim https://www.klp.no/person
Klæbu Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://klabu-sparebank.no/privat
Komplett Bank ASA Regular Oslo https://www.komplettbank.no/
Kvinesdal Sparebank Regular Vest-Agder https://kvinesdalsparebank.no/privat
Landkreditt Bank AS Regular Oslo https://www.landkredittbank.no/
Larvikbanken Brunlanes Sparebank Regular Vestfold https://larvikbanken.no/privat
Lillesands Sparebank Regular Aust-Agder https://lillesands-sparebank.no/
Lillestrøm Sparebank Regular Akershus https://lillestrombanken.no/privat
Lofoten Sparebank Regular Nordland https://lofotensparebank.no/privat
Luster Sparebank Regular Sogn og Fjordane https://luster-sparebank.no/
Maritime & Merchant Bank ASA Regular Oslo www.mmbank.no
Marker Sparebank Regular Østfold https://marker-sparebank.no/privat
Meldal Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://meldal-sparebank.no/privat
Melhus Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://melhusbanken.no/privat
Monobank ASA Regular Bergen https://monobank.no/
MyBank ASA Regular Oslo http://mybank.no/
Nesset Sparebank Regular Møre og Romsdal https://nessetbanken.no/privat
Netfonds Bank ASA Regular Oslo http://www.netfonds.no/
Nordea Bank (Norsk filial av Nordea Bank AB) Branch Oslo http://www.nordea.no/
Nordnet Bank (filial av Nordnet Bank AB)    Branch Oslo https://www.nordnet.no/mux/web/nordnet/index.html
OBOSBanken AS Regular Oslo https://www.obos.no/
Odal Sparebank Regular Hedmark https://odal-sparebank.no/privat
Ofoten Sparebank Regular Nordland https://ofotensparebank.no/privat
Opdals Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://oppdalsbanken.no/privat
Orkdal Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://orkdalsbanken.no/privat
Pareto Bank ASA  Regular Oslo https://paretobank.no/
Rindal Sparebank Regular Møre og Romsdal https://rindalsbanken.no/privat
Rørosbanken Røros Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://rorosbanken.no/privat
Safe Deposit Bank of Norway AS Regular Oslo http://www.sdbn.com/
Sandnes Sparebank Regular Rogaland https://www.sandnes-sparebank.no/
Santander Consumer Bank AS Regular Oslo https://www.santanderconsumer.no/
Selbu Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://selbusparebank.no/privat
Skagerrak Sparebank Regular Telemark https://bamblespb.no/privat
Skandiabanken ASA Regular Hordaland https://skandiabanken.no/
Skandinaviska Enskilda Banken AB Oslofilialen  Branch Oslo http://seb.no/
Skudenes & Aakra Sparebank Regular Rogaland https://skudeaakra.no/
Skue Sparebank Regular Buskerud https://skuesparebank.no/privat
Soknedal Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://soknedal-sparebank.no/privat
SpareBank 1 BV Regular Vestfold https://www.sparebank1.no/bv/privat.html
SpareBank 1 Gudbrandsdal Regular Oppland https://www.sparebank1.no/gudbrandsdal/privat.html
SpareBank 1 Hallingdal Valdres Regular Buskerud https://www.sparebank1.no/hallingdal/privat.html
SpareBank 1 Lom og Skjåk Regular Oppland https://www.sparebank1.no/lom-skjaak/privat.html
SpareBank 1 Modum Regular Buskerud https://www.sparebank1.no/nb/modum/privat.html
SpareBank 1 Ringerike Hadeland Regular Buskerud https://www.sparebank1.no/ringerike-hadeland/privat.html
SpareBank 1 SMN Regular Sør-Trøndelag https://www.sparebank1.no/smn/privat.html
SpareBank 1 SR-Bank ASA  Regular Rogaland https://www.sparebank1.no/sr-bank/privat.html
SpareBank 1 Søre Sunnmøre Regular Møre og Romsdal https://www.sparebank1.no/sore-sunnmore/privat.html
SpareBank 1 Østfold Akershus Regular Østfold/Akershus https://www.sparebank1.no/ostfold-akershus/privat.html
SpareBank 1 Nord-Norge Regular Troms/Finnmark https://www.sparebank1.no/nord-norge/privat.html
SpareBank 1 NordVest Regular Møre og Romsdal https://www.sparebank1.no/nordvest/privat.html
Sparebanken DIN Regular Telemark https://sparebankendin.no/privat
Sparebanken Hedmark Regular Hedmark https://www.sparebank1.no/hedmark/privat.html
Sparebanken Møre Regular Møre og Romsdal https://www.sbm.no/
Sparebanken Narvik Regular Nordland https://sn.no/privat
Sparebanken Sogn og Fjordane Regular Sogn og Fjordane https://www.ssf.no/
Sparebanken Sør Regular Aust-Agder https://www.sor.no/
Sparebanken Telemark Regular Telemark https://www.sparebank1.no/telemark/privat.html
Sparebanken Vest Regular Hordaland https://www.spv.no/
Sparebanken Øst Regular Buskerud https://www.oest.no/
Spareskillingsbanken Regular Vest-Agder https://spareskillingsbanken.no/
Stadsbygd Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://stbank.no/privat
Storebrand Bank ASA Regular Oslo https://www.storebrand.no/privat/bank-og-lan
Strømmen Sparebank Regular Akershus https://strommensparebank.no/privat
Sunndal Sparebank Regular Møre og Romsdal https://sunndal-sparebank.no/privat
Surnadal Sparebank Regular Møre og Romsdal https://bank.no/privat
Swedbank i Norge (filial av Swedbank AB) Branch Oslo http://www.swedbank.no/#&panel1-1
Søgne og Greipstad Sparebank Regular Vest-Agder https://sgsparebank.no/
Tinn Sparebank Regular Telemark https://tinnbank.no/privat
Tolga- Os Sparebank Regular Hedmark https://tos.no/privat
Totens Sparebank Regular Oppland https://totenbanken.no/privat
Trøgstad Sparebank Regular Østfold https://tsbank.no/privat
Tysnes Sparebank Regular Hordaland https://tysnes-sparebank.no/privat
Valle Sparebank Regular Aust-Agder https://valle-sparebank.no/privat
Vang Sparebank Regular Oppland https://vang-spb.no/privat
Vegårshei Sparebank Regular Aust-Agder https://vegarsheibanken.no/privat
Vestre Slidre Sparebank Regular Oppland https://slidrebanken.no/privat
Vik Sparebank Regular Sogn og Fjordane https://viksparebank.no/privat
Voss Sparebank Regular Hordaland https://vossabanken.no/
Voss Veksel- og Landmandsbank ASA Regular Hordaland https://vekselbanken.no/privat
YA Bank AS Regular Oslo https://ya.no/
Åfjord Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://afjord-sparebank.no/privat
Ørland Sparebank Regular Sør-Trøndelag https://orland-sparebank.no/privat
Ørskog Sparebank Regular Møre og Romsdal https://orskogsparebank.no/privat

Hansteens gate 2

Postboks 2579, Solli

N-0202 Oslo

Tlf: 23 28 42 42

Epost: firmapost@sikringsfondet.no

EFDI

IADI